Szanowny studenci z niepełnosprawnościami, przekazuję zaproszenie na konferencję "(Nie)pełnosprawni na rynku pracy"

 

6 listopada 2019 r. odbędzie się konferencja „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy” w Łodzi. Jak sama nazwa wskazuje, konferencja poświęcona jest osobom z niepełnosprawnościami, jednakże w tym roku organizatorzy skupiają się na istocie sportu w ich życiu. Aktywność fizyczna stanowi ważną część życia osób niepełnosprawnych, odpowiada za ich rozwój, ale także pozwala na rozwijanie umiejętności i poznawanie nowych ludzi. Chcą także umożliwić uczestnikom zapoznanie się z aktualną sytuacją na rynku pracy, podnieść ich świadomość w temacie pracy, staży i praktyk. Konferencja to szereg wykładów, debat oraz prelekcji.Wydarzenie do tej pory cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Warto podkreślić, że udział jest całkowicie darmowy, a ponadto wszyscy uczestnicy Zjazdu, którzy przekażą organizatorom informację o potrzebie noclegu - otrzymają go także za darmo.

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do odwiedzenia strony internetowej: https://niepelnosprawni.lodzakademicka.pl/ , gdzie znajdują się informacje z lokalizacją, harmonogramem, kontaktem do organizatorów, a przede wszystkim formularz rejestracyjny, niezbędny do wzięcia udziału w Konferencji.

 

 

Z wyrazami szacunku,

Anna Paciocha